Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Large Semi-Bent Apple #4
£89.00
Out of stock
| Weight | 67 g |
|---|---|
| Finish | Black Sandblast |
| Pipe Length | 145mm |
| Pipe Height | 50mm |
| Pipe Width | 47mm |
| Chamber Width | 21mm |
| Chamber Depth | 39mm |
| Chamber Volume | 10cm³ |
| Stem Type | Saddle |
| Stem Material | Yellow Acrylic |




