Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Rhodesian #1
£120.00
Out of stock
| Pipe Length | 162mm |
|---|---|
| Pipe Height | 51mm |
| Pipe Width | 51mm |
| Chamber Width | 23mm |
| Chamber Depth | 39mm |
| Chamber Volume | 12cm³ |
| Finish | Old Natural |
| Stem Type | Saddle |
£120.00
Out of stock
| Pipe Length | 162mm |
|---|---|
| Pipe Height | 51mm |
| Pipe Width | 51mm |
| Chamber Width | 23mm |
| Chamber Depth | 39mm |
| Chamber Volume | 12cm³ |
| Finish | Old Natural |
| Stem Type | Saddle |