Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Calabash #2
£150.00
fitted with a Cumberland insert & Jade coloured acrylic stem.
Out of stock
| Pipe Length | 160mm |
|---|---|
| Pipe Height | 61mm |
| Pipe Width | 48mm |
| Chamber Width | 24mm |
| Chamber Depth | 51mm |
| Chamber Volume | 17cm³ |
| Finish | Tan Sandblast |
| Stem Type | Taper |

