Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Oom Paul Bent
| Pipe Length | 140mm |
|---|---|
| Pipe Height | 57mm |
| Pipe Width | 43mm |
| Chamber Width | 20mm |
| Chamber Depth | 47mm |
| Chamber Volume | 12cm³ |
| Finish | Walnut, Walnut Rustic |
| Stem Type | Saddle |
| Pipe Length | 140mm |
|---|---|
| Pipe Height | 57mm |
| Pipe Width | 43mm |
| Chamber Width | 20mm |
| Chamber Depth | 47mm |
| Chamber Volume | 12cm³ |
| Finish | Walnut, Walnut Rustic |
| Stem Type | Saddle |