Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Poker
£50.00
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Pipe Length | 141mm |
| Pipe Height | 48mm |
| Pipe Width | 38mm |
| Chamber Width | 20mm |
| Chamber Depth | 34mm |
| Chamber Volume | 7.5cm³ |
| Finish | Walnut, Walnut Rustic |
| Stem Type | Taper |






