Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Dublin
£175.00
with “Honey” coloured acrylic stem.
Out of stock
| Pipe Length | 150mm |
|---|---|
| Pipe Height | 55mm |
| Pipe Width | 49mm |
| Chamber Width | 24mm |
| Chamber Depth | 42mm |
| Chamber Volume | 14cm³ |
| Finish | Natural |
| Stem Type | Taper |

