Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Prince #1
£150.00
Out of stock
| Weight | 29 g |
|---|---|
| Pipe Length | 144mm |
| Pipe Height | 34mm |
| Pipe Width | 37mm |
| Chamber Width | 18mm |
| Chamber Depth | 27mm |
| Chamber Volume | 5cm³ |
| Finish | Natural |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Vulcanite |



