Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Bent Bulldog
| Pipe Length | 153mm |
|---|---|
| Pipe Height | 46mm |
| Pipe Width | 45mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 37mm |
| Chamber Volume | 10cm³ |
| Finish | Walnut, Walnut Rustic |
| Stem Type | Taper |
| Pipe Length | 153mm |
|---|---|
| Pipe Height | 46mm |
| Pipe Width | 45mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 37mm |
| Chamber Volume | 10cm³ |
| Finish | Walnut, Walnut Rustic |
| Stem Type | Taper |