Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Billiard (small)
£66.00
Out of stock
| Finish | Natural Sandblast |
|---|---|
| Pipe Length | 142mm |
| Pipe Height | 40mm |
| Pipe Width | 32mm |
| Chamber Width | 18mm |
| Chamber Depth | 33mm |
| Chamber Volume | 6.5cm³ |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Vulcanite |


