Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Poker
£66.00
Out of stock
| Finish | Walnut Sandblast |
|---|---|
| Pipe Length | 142mm |
| Pipe Height | 48mm |
| Pipe Width | 36mm |
| Chamber Width | 19mm |
| Chamber Depth | 37mm |
| Chamber Volume | 7.5cm³ |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Vulcanite |


