Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Freehand #3
£75.00
Out of stock
| Weight | 89 g |
|---|---|
| Finish | Unstained |
| Pipe Length | 154mm |
| Pipe Height | 68mm |
| Pipe Width | 51mm |
| Chamber Width | 24mm |
| Chamber Depth | 50mm |
| Chamber Volume | 15cm³ |
| Stem Material | Acrylic |



