Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Lovat #1
£125.00
Only 1 left in stock
| Weight | 39 g |
|---|---|
| Pipe Length | 133mm |
| Pipe Height | 45mm |
| Pipe Width | 36mm |
| Chamber Width | 21mm |
| Chamber Depth | 37mm |
| Chamber Volume | 9cm³ |
| Finish | Antique |
| Stem Material | Vulcanite |







