Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Dublin
£125.00
Out of stock
| Weight | 33 g |
|---|---|
| Shape No. | 183 |
| Pipe Length | 133mm |
| Pipe Height | 46mm |
| Pipe Width | 33mm |
| Chamber Width | 18mm |
| Chamber Depth | 36mm |
| Chamber Volume | 8cm³ |
| Finish | Natural |
| Stem Type | Taper |






