Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Calabash medium (Antique Smooth)
£58.00
Out of stock
| Weight | 64 g |
|---|---|
| Pipe Length | 145mm |
| Pipe Height | 52mm |
| Pipe Width | 38mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 41mm |
| Chamber Volume | 13cm³ |
| Finish | Antique |
| Stem Type | Saddle |



