Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Bulldog (Walnut Smooth)
£58.00
Out of stock
| Pipe Length | 161mm |
|---|---|
| Pipe Height | 56mm |
| Pipe Width | 45mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 44mm |
| Chamber Volume | 11cm³ |
| Finish | Walnut |
| Stem Type | Saddle |



