Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Poker
£125.00
Out of stock
| Pipe Length | 140mm |
|---|---|
| Pipe Height | 64mm |
| Pipe Width | 42mm |
| Chamber Width | 24mm |
| Chamber Depth | 53mm |
| Chamber Volume | 15cm³ |
| Finish | Black Rustic |
| Stem Type | Saddle |
£125.00
Out of stock
| Pipe Length | 140mm |
|---|---|
| Pipe Height | 64mm |
| Pipe Width | 42mm |
| Chamber Width | 24mm |
| Chamber Depth | 53mm |
| Chamber Volume | 15cm³ |
| Finish | Black Rustic |
| Stem Type | Saddle |