Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Cutty
£95.00
Out of stock
| Pipe Length | 168mm |
|---|---|
| Pipe Height | 47mm |
| Pipe Width | 37mm |
| Chamber Width | 19mm |
| Chamber Depth | 41mm |
| Chamber Volume | 8cm³ |
| Finish | Brown Rustic |
| Stem Type | Taper |
£95.00
Out of stock
| Pipe Length | 168mm |
|---|---|
| Pipe Height | 47mm |
| Pipe Width | 37mm |
| Chamber Width | 19mm |
| Chamber Depth | 41mm |
| Chamber Volume | 8cm³ |
| Finish | Brown Rustic |
| Stem Type | Taper |