Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Standard Bent (Large)
£50.00
| Weight | 42 g |
|---|---|
| Pipe Length | 145mm |
| Pipe Height | 48mm |
| Pipe Width | 37mm |
| Chamber Width | 20mm |
| Chamber Depth | 40mm |
| Chamber Volume | 10cm³ |
| Finish | Walnut, Walnut Rustic |
| Stem Type | Saddle, Taper |









