Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Canadian
£50.00
Out of stock
| Pipe Length | 157mm |
|---|---|
| Pipe Height | 47mm |
| Pipe Width | 38mm |
| Chamber Width | 21mm |
| Chamber Depth | 40mm |
| Chamber Volume | 11cm³ |
| Finish | Walnut Rustic |
| Stem Type | Saddle |
£50.00
Out of stock
| Pipe Length | 157mm |
|---|---|
| Pipe Height | 47mm |
| Pipe Width | 38mm |
| Chamber Width | 21mm |
| Chamber Depth | 40mm |
| Chamber Volume | 11cm³ |
| Finish | Walnut Rustic |
| Stem Type | Saddle |