Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Blakemar de Luxe Hungarian Bent (9mm filter)
£85.00
Only 1 left in stock
| Weight | 42 g |
|---|---|
| Pipe Length | 135mm |
| Pipe Height | 45mm |
| Pipe Width | 30mm |
| Chamber Width | 18mm |
| Chamber Depth | 36mm |
| Chamber Volume | 7cm³ |
| Finish | French Red |
| Stem Type | Saddle |
| Stem Material | Vulcanite |


