Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Prince #2
£150.00
Out of stock
| Weight | 24 g |
|---|---|
| Pipe Length | 150mm |
| Pipe Height | 32mm |
| Pipe Width | 38mm |
| Chamber Width | 19mm |
| Chamber Depth | 26mm |
| Chamber Volume | 5.5cm³ |
| Finish | Natural |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Vulcanite |



