Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Large Bulldog
£89.00
Out of stock
| Weight | 53 g |
|---|---|
| Finish | Black Sandblast |
| Pipe Length | 140mm |
| Pipe Height | 54mm |
| Pipe Width | 49mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 41mm |
| Chamber Volume | 10cm³ |
| Stem Type | Saddle |
| Stem Material | Yellow Acrylic |




