Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Pot (Large)
£125.00
Out of stock
| Weight | 42 g |
|---|---|
| Shape No. | 403 |
| Pipe Length | 140mm |
| Pipe Height | 43mm |
| Pipe Width | 40mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 36mm |
| Chamber Volume | 11cm³ |
| Finish | Natural |
| Stem Type | Taper |






