Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Golf Bent #1
£125.00
Out of stock
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Pipe Length | 146mm |
| Pipe Height | 40mm |
| Pipe Width | 46mm |
| Chamber Width | 18mm |
| Chamber Depth | 31mm |
| Chamber Volume | 6cm³ |
| Finish | Natural |
| Stem Material | Vulcanite |







