Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Apple (Black Rustic)
£54.00
Out of stock
| Weight | 68 g |
|---|---|
| Pipe Length | 159mm |
| Pipe Height | 53mm |
| Pipe Width | 47mm |
| Chamber Width | 22mm |
| Chamber Depth | 42mm |
| Chamber Volume | 12cm³ |
| Finish | Black Rustic |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Vulcanite |



