Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Golf
£84.00
Out of stock
| Weight | 45 g |
|---|---|
| Finish | Tan Rustic |
| Pipe Length | 144mm |
| Pipe Height | 41mm |
| Pipe Width | 45mm |
| Chamber Width | 17mm |
| Chamber Depth | 30mm |
| Chamber Volume | 5cm³ |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Brown Acrylic |


