Christmas Closure 19/12/2025 – 05/01/2026
Aristocrat Rustic Squat
£51.00
Out of stock
| Weight | 31 g |
|---|---|
| Finish | Walnut Rustic |
| Pipe Length | 144mm |
| Pipe Height | 35mm |
| Pipe Width | 40mm |
| Chamber Width | 18mm |
| Chamber Depth | 26mm |
| Chamber Volume | 5cm³ |
| Stem Type | Taper |
| Stem Material | Vulcanite |


